meble na wymiar

Oferta mebli na wymiar

Meble to przedmioty wypełniające wnętrza naszych domów i mieszkań a ich wygląd i jakość oddają charakter właścicieli.


Dostosowujemy meble do charakteru wnętrza z uwzględnieniem Państwa indywidualnych preferencji. Sprawiamy że tworzą one przyjazną atmosferę w domu oraz zapewniają trwałą funkcjonalność idealnie wpisaną w potrzeby życia codziennego.


Tworzymy kuchnie, sypialnie, szafy pokojowe, meble biurowe i łazienkowe oraz hotelowe.


Nasze meble to perfekcja, styl i elegancja a przy tym wygoda i trwałość. Szczególną wagę przykładamy do dopracowania najmniejszego nawet szczegółu. Zapewniamy również profesjonalny montaż mebli.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko sprawdzone i klasyczne rozwiązania ale także nowoczesny i awangardowy design. Realizujemy zarówno projekty standardowe jak i indywidualne do najbardziej wymyślnych. W naszych meblach stosujemy najwyższej jakości materiały używane obecnie w branży meblarskiej (w tym kuchnie z: klasycznymi frontami drewnianymi, prostymi i nowoczesnymi wzorami frontów fornirowanych i lakierowanych, uniwersalnymi foliowanymi MDF). Wnętrza mebli wyposażane są w akcesoria renomowanych europejskich producentów takich jak: Blum, Peka, Hettich, Zoobal itd.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.